Wyślij ofertę!


Podaj wynik równania:

 

Magazyn na Sprzedaż

ul. Sportowa, Tczew

790 000 PLN

Cena:

790 000 PLN

Cena za m2:

2 296,51 PLN

Powierzchnia:

344 m2

Powierzchnia działki:

635 m2

Rynek:

Wtórny

Przeznaczenie (obiekt):

Przemysłowo/Produkcyjne

Numer oferty:

14/9862/OHS

Opis Nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż budynku magazynowo-produkcyjnego o powierzchni zabudowy 344 m2, zlokalizowanego, przy ulicy Sportowej w Tczewie.

Budynek przystosowany jest do nieuciążliwej produkcji takich jak: usługi stolarskie, usługi magazynowe, warsztat samochodowy, myjnię samochodową, "loft", salę fitness lub siłownię. Istnieje możliwość przeznaczenie budynku pod magazyn.

Budynek ogrzewany piecem dwufunkcyjnym gazowym, w każdym pomieszczeniu znajdują się grzejniki. Okna częściowo wymienione na profilach PCV, dodatkowo zamontowano kraty.
Działka posiada pełne uzbrojenie w wodę, prąd, siłę oraz kanalizację. Plac wokół hali jest utwardzony, stwarzający dogodne warunki do przemieszczania się transportu czy dostaw towaru. Wjazd na posesję z drogi głównej.

W obiekcie znajdują się pomieszczenia biurowe, socjalne (kuchnia z jadalnią, toalety, szatnie męskie oraz damskie), 5 pomieszczeń usługowych, niektóre z nich połączone są szerokimi przejściami, trzy pomieszczenia posiadają dwudrzwiowe stalowe bramy.

Przedmiotowa nieruchomość to świetna propozycja do prowadzenia działalności np: warsztatu samochodowego, działalności usługowej, handlowej, magazynowej, hurtowni wielobranżowych, myjni samochodowej, itp. Bardzo dobra lokalizacja, obiekt posiada wjazd z jednej z głównych ulic prowadzącej do miasta, dogodny dojazd do Tczewa oraz wyjazd w dowolnym kierunku Polski.

To idealna propozycja dla przedsiębiorców oraz osób szukających nieruchomości pod inwestycję.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Więcej informacji pod numerem telefonu 788 897 897.

*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Gdzie znajduje się nieruchomość?

Nawiguj do nieruchomości

Facebook
Telefon
English EN Polski PL